אודות החברה

חברת מעגלים משותפים הוקמה מתוך חזון להוביל דרך אחרת בתחום תכניות לימוד בחינוך הבלתי פורמלי ולהשפיע על קידום וטיפוח תפיסת האושר והרווחה הנפשית  של הפרט. תכניות המאפשרות את מימוש הפוטנציאל האישי והיכולות הגלומות בתוך הפרט לצמיחה, העצמה והרחבת הדעת בתחומים שונים הנוגעים לרווחתו האישית, החברתית, והקהילתית.

1.החברה בעלת זיכיון  לתוכניות "הלן דורון" ללימוד אנגלית לילדים ולבני נוער באזור השרון והשומרון.
2.החברה היא מפתחת את תוכניות "אגת" המציעות סדנאות  ייחודית לנערות ונשים להעצמה ולטיפוח מודעות לתפיסת אושר חיובית.  
3.החברה היא מפתחת את תוכנית  "סוד המילים הקסומות" המציעה דרך חינוכית ייחודית, העוסקת בטיפוח כלים מעשיים לטיפוח מיינדסט חיובי, הכרת הטוב ותפיסת אושר מודעת עבור ילדים ונוער.

4.החברה היא מפתחת בלעדית של מיזם מנטור ליום אחד המציע תוכנית חברתית- קהילתית חדשנית, המאפשרת פלטפורמה ייחודית של שיתוף פעולה בין חברת מעגלים משותפים ובין רשויות מקומיות באמצעות יחידות התנדבות ו/או מרכזי צעירים ו/או מחלקות רווחה.

על מייסדת החברה כלנית פילו 

כלנית פילו, היא בעלת תואר שני .M.A במנהיגות וניהול מערכות חינוך מטעם אוניברסיטת בר אילן, עם התמחות בניהול ופיתוח מערכות חינוך בלתי פורמליות. ובעלת ותואר ראשון בחינוך B.Ed  בהוראת חינוך גופני ומחול מטעם המכללה לחינוך גופני במכון וינגייט. בהכשרתה כלנית היא גם מאמנת ויועצת אישית, מאמנת לתודעה גבוהה ומנחת קבוצות. כלנית היא המנכ"לית בפועל של החברה.

בעברה כלנית הקימה וניהלה סטודיו למחול ותנועה, יצרה כוריאוגרפיות למופעים,  יזמה  הקמת מרכז מוטורי לילדים, הדריכה והנחתה ילדים, נערות ונשים במגוון תוכניות העשרה של תנועה יצירתית, סגנונות ריקוד ומחול. ואף לימדה בבתי ספר בתל"ן (תוכנית לימוד נוספת) ודרך תוכניות קרן קר"ב.

כיום כלנית מדריכה צוותי חינוך ומורות ומעבירה סדנאות המשלבות תחומי גוף, נפש ותודעה. בכול תחומי הפיתוח וההדרכה כלנית מאמינה שלמידה משמעותית נעשית דרך החיבור ללב ובאופן חוויתי. בין אם זה הדרכה, חוג, סדנה או שיעור. ובין אם זה בתחום המחול, התנועה, האנגלית, האושר הכרת הטוב ועוד. כל הלומדים בכול תחום ובפרט ילדים, זקוקים ללמידה חווייתית ויצירתית על מנת שתיווצר למידה אפקטיבית.  

במקביל  לעשייתה המקצועית, למעלה מ- 25 שנה, כלנית לומדת וחוקרת את תפיסת האושר, פנימיות האדם ומשמעות החיים במסגרות לימוד שונות ובאופן אוטודידקטי,  עבודת המחקר שלה  עוסקת בשאלה כיצד נערות תופסות את האושר במחשבה וברגש. ממצאי המחקר שלה הוצגו בעבודת תזה שכתבה. מסקנות המחקר יחד עם ניסיון חייה האישי והמקצועי וכאימא לשלוש בנות, הובילו אותה לחפש דרכים יצירתיות לעלות מודעות לחינוך לחשיבה חיובית ומכירה בטוב ולערכים מקדמי אושר באמצעות שיטה שפיתחה. על בסיס עקרונות השיטה, כלנית הוציאה לאור את ספר המודעות לילדים  "סוד המילים הקסומות", ופיתחה תוכנית לימודית חינוכית שאושרה על ידי משרד החינוך במסלול גפ"ן.

 כלנית רוקדת, כותבת שירים, וכותבת במגזין החיים זה סטייל טור אישי. כלנית פועלת במישורים שונים לקדם את החשיבות למודעות  לטיפוח תפיסת אושר חיובית ומודעת, כחלק מתפיסת מציאות בה אדם יכול ללמוד לייצר את האושר הפנימי שלו ללא תלות בגורמים חיצוניים.

דילוג לתוכן