תוכניות אג"ת לנערות ונשים

"התודעה היא הכול. אנו הופכות להיות מה שאנו חושבות."(בודהה)

תוכניות אג"ת

החברה מפתחת בלעדית של תוכניות אגת, המציעות דרך ייחודית לטפח תפיסת אושר חיובית בשלושה צירי התפתחות בחיים, התפתחות אישית, גופנית ותודעתית. 

בתוכניות אג"ת אנו מציעים סדנאות והרצאות חוייתיות המקנות ערך וכלים פרקטיים מבוססי מחקר מתחום מדעי המוח ומדעי האושר.

את תוכניות אגת אנו מציעים בפורמט מקוצר של סדנאות קצרות מועד או הרצאות. התוכניות מיועדות  לנערות נשים ואימהות בכל מסגרת חינוך בלתי פורמלית.

אנו מתאימים הדרכות או סדנאות לפי בקשה וכמות משתתפות. 

שילחו לנו הודעה ונשמח לשלוח לכם מפרט של סדנאות והרצאות ולעניין אתכם במגוון התכנים שלנו.

הנה כמה דוגמאות לסדנאות:

תוכנית פשוט להיות א(ג)ת

מטרת התוכנית לקדם את המודעות לקשר בין הרחבת התודעה של המשתתפות בתוכנית וליכולת שלהם להיות מאושרות יותר.  ללמוד ולהעמיק בתכנים הקשורים לנושא האושר ומשמעות החיים, לקבל עקרונות וכלים, וללמוד וכיצד ניתן ליישם אותם בחיי היומיום ובכך גם להעלות את המודעות לתפיסת האושר לסדר היום.   

*מחקרים הוכיחו ש- 10% מהשונות של תפיסת האושר בין בני אדם מתייחסת לנסיבות חיים, 50% למרכיבים ביולגיים-גנטיים, ו- 40% הנוספים הם בשליטתנו, ויש באפשרותנו לשנותם ולהגדילם באמצעות תרגול ולמידה ובכך לקדם את רמת הרווחה הנפשית  שלנו. 

תוכנית תודעה בתנועה- מה ה- MOVE שלך?

מטרת התוכנית לקדם את תפיסת המודעות האישית העצמית של המשתתפות בתוכנית. ללמוד ולהעמיק בתכנים הקשורים לתודעה אישית ולתודעה גופנית ומהות הקשר ביניהם.  להעביר כלים יישומים ועקרונות הקשורים לאותנטיות תנועתית במרחב האישי והכללי ולזיהוי הקול "האישי" של המשתתפות.  הסדנאות בתוכנית משלבות מגוון סגנונות מוזיקה ומגוון סגנונות תנועה וריקוד. 

*מחקרים הוכיחו שקיים קשר דו כיווני בין הנפש לתנועתיות הגוף,  ככל שנהייה מודעות לכך, נוכל להשפיע באמצעות תנועתיות על רמת הרווחה הגופנית והאישית.  

תוכנית דעי תוד(ע)ה

מטרת התוכנית לעורר ולעודד את היכולת של המשתתפות להכיר בטוב בחייהן ולהכיר עליו תודה, ואת הקשר של יכולת זאת להתרחבות התודעה בהיבטים שונים. ובכך לעלות את רמת השביעות הרצון מהחיים והערכה לקיום שלהן. המשתתפות בתוכנית יקבלו כלים ועקרונות כיצד לתרגל ולהשריש את תחושת הכרת התודה בחייהן ויעמיקו במשמעות החיים. 

*מחקרים הוכיחו שהכרת תודה והודיה על הטוב שבחיינו מובילים לתחושת רווחה נפשית גבוהה יותר, סיפוק מהחיים, ורצון לתת מעצמך לאחרים.  

דילוג לתוכן