חדש! תוכנית הורות חושבת קדימה

"כשהתשתית טובה כל השאר מסתדר באופן טבעי" (כלנית פילו)

תוכנית הורות חושבת קדימה   נולדה מתוך צורך ובעקבות שיחות עם אימהות  על תכני הספר סוד המילים הקסומות ועל עקרונות שיטת FeelO, היא מעוררת מחשבה ומנגישה להורים כלים מבוססי מחקר ומיינדסט חיובי לטיפוח תשתית חינוכית רחבה ומיטיבה, שהתוצר שלה היא רווחה משפחתית והרמוניה. 

 במפגשים אנו נשוחח על דרכים מיטיבות לטיפוח יסודות ערכיים לילדים, על מנת לאפשר קשרי משפחה המבוססים על הכרת הטוב, הערכה, נתינה וכבוד הדדיים ותקשורת מיטבית, בהווה ובעתיד לבוא כשהילדים יהפכו להיות בגירים ויעזבו את הבית. התוכנית איננה הדרכה הורית של עשה ואל תעשה, אלא מקנה הדרכת מעטפת ייחודית בונה תשתית מחשבתית, כי כשהתשתית טובה כל השאר יסדר באופן טבעי.

התוכנית פורצת דרך בתחומה, היא תוביל אתכם ההורים ליצירת  חזון משפחתי ולנקיטת פעולות להגשמתו,  היא תאפשר לילדכם לרכוש כלים ותובנות מקדמות תפיסת אושר חיובית, ולכם כלים ותובנות מקדמות אווירה משפחתית טובה ומיטיבה, וזאת באמצעות מודל פעולה קל ופשוט בן 3 שלבים.

 אנו מזמינים אתכם להיות הורים שחושבים קדימה ולוקחים את המושכות בבית ליצירת אווירה חמה משפחתית וטובה יותר, להקדים את המאוחר ולנטוע שורשים של מיינדסט חיובי וערכי בקרב ילדכם. 

התוכנית רשומה במאגר המענים של משרד החינוך- תוכנית מספר 43937

למידע נוסף, תיאום ייעוץ או הרצאה, אנא מלאו את טופס צור קשר בכפתור מטה, חזרה מהירה מובטחת.

 

דילוג לתוכן