מנטור ליום אחד

מיזם מנטור ליום אחד, הינו תוכנית חברתית-קהילתית חדשנית מסוגה. מטרתה לעורר את רוח ההתנדבות בקרב מבוגרים בעלי עסקים, מקצועות והשכלה מגוונים, ולחבר בינם לבין אוכלוסיית צעירים ו/או מבוגרים אחרים, על מנת לאפשר הצצה ליום אחד, לעולם התעסוקה אליו הם שואפים טרם יירשמו ללימודים גבוהים או טרם יחליטו על שינוי תעסוקתי, ובכך להוות כלי משמעותי שיעזור בביסוס אחת ההחלטות החשובות בחיים בחירת מקצוע, השכלה גבוהה וקריירה.

ערכי המוסף של המיזם: המיזם תורם ליצירת ממשקים בין מגוון פרטים באוכלוסייה בגילאים שונים ובשלבים שונים של החיים, ובכך מאפשר הפרייה הדדית, חיזוק ופיתוח קשרי קהילה.

עבור אוכלוסיית המתנדבים המיזם מהווה פלטפורמה ייחודית הפותחת אופציה לפוטנציאל עצום של מתנדבים שעד כה לא התנדבו במסגרות אחרות, ולאפשר להם להיות בעשייה התנדבותית משמעותית, תוך נתינה לפרט ולקהילה וראיית האחר גם אם היא קצרת טווח.

עבור אוכלוסיית הפונים בין אם צעירים, סטודנטים, או מבוגרים בשלב קריירה שנייה, המיזם מאפשר העברה וקבלת ידע לא פורמלי שאינו קיים במקורות אחרים, ובכך להוות כלי חיוני וחשוב שיעזור בקבלת החלטות בתחומים הנוגעים לבחירת מקצוע, השכלה, התמחות ועוד.

שיתוף הפעולה בין החברה לרשויות המקומיות אפשרית באמצעות כל אחת מהמחלקות הבאות המופיעות מטה, ואף בשילוב של יותר מאחת.

מחלקות שירותים חברתיים/משאבי קהילה ו/או באמצעות יחידות התנדבות.

מחלקות נוער צעירים ו/או מרכזי צעירים.

מחלקות רוווחה ו/או באמצעות תוכנית יתד.

הפעלת המיזם ברשויות מקומיות נעשית באמצעות פלטפורמה קלה ופשוטה, צרו קשר ונשמח לספר לכם עלייה. 

משתתפים משתפים

דילוג לתוכן